niedziela, 31 sierpnia 2014

Międzynarodowy Dzień Blogera ? Czyli należy nam się prezent!

   Skoro dziś jest Międzynarodowy Dzień Blogera a ja w czasie porządków znalazłam na swojej półce trzy tomy listów Henryka Sienkiewicza postanowiłam zrobić Wam prezent. Teoretycznie powinno być dziś losowanie ale skoro nie wiedziałam o Dniu Blogera nie mogłam wcześniej zrobić konkursu. Poza tym nie pamiętałam tez o Sienkiewiczu , gdyby nie pewna dyskusja i poszukiwania "Bez dogmatu" , którego to oczywiście okazało się nie mam już ( a miałam !) no ale po wiadomym wydarzeniu sprzed kilku miesięcy do dziś nie odtworzyłam listy książek nic dziwnego że mam w nich bałagan.   
    Ok przechodzę do rzeczy , do wygrania powiedzmy wygrania , jest komplet trzech tomów listów widoczny na zdjęciu poniżej.


    Osoby które chciałyby ten skromny prezent otrzymać proszone są o wpis pod postem. Jak zwykle nie trzeba nic do niczego dodawać, o niczym informować ( poza wpisem o chęci posiadania) nigdzie dodatkowo nie trzeba klikać nawet lubić mnie nie trzeba. Jedyne co trzeba , tym razem trzeba prowadzić blog. W końcu prezent jest z określonej okazji :-)

    Dobrze widzicie książki zapakowane są jeszcze w folii gdyż przez przypadek oboje z mężem , każde rzecz jasna osobno kupiliśmy te same tomy. Jeden z kompletów pozostał nie rozpakowany.

6 komentarzy:

  1. Ja się zgłaszam. Bardzo chętnie przygarnę i poczytam jego listy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Aaaaaaa, kocham Sienkiewicza! Mam jego całą dłuuugą półkę w domu, ale tych listów nie mam. Więc... marzę o nich i oczywiście się zgłaszam:)
    pelc.barbara@wp.pl

    OdpowiedzUsuń