sobota, 16 czerwca 2012

Euro 2012 : Czechy - Polska ; Grecja - Rosja

  I Tytoń na bramce :-)   a Szczęsny ?
  No to zaczynamy...
 
  Tak się zapamiętałam w tym naszym meczu że zapomniałam o drugim, Grecja  - Rosja 1 : 0 dla Grecji o dziwo. U nas Czesi jak faulowali tak faulują dalej.

  To robimy PA PA PA PA  ,pierwsza połowa jak najbardziej, druga już nie :-(   Choć nie ukrywam że nie jest już tak zle jak te cztery lata temu ... Rosjanie na tórych liczyłam również zakończyli swój udział w tej zabawie,omal nie zapomniałam o wyniku   1 : 0 dla Czech.
 Rezygnacja Smudy ? Lepiej tak niż wylecieć na ... niż pozwolić na "podziękowania" a było moim zdaniem lepiej niż z innymi trenerami.

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. To fakt, choć te dwa gole już by mogli Czechom strzelić. Dwa zero dla Polski ma być i już.

   Usuń
 2. Taaa lepiej, zważywszy, ze kilka lat temu Smuda się nie popisał, to tym razem lepiej mu nie wyszło. Tu sie sprawdza powiedzenie- jaki pan taki kram, jaki trener, tacy piłkarze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anetko najbardziej nie lubię tego że po przegranych rezygnują z trenera, może raz wymieniliby słabych piłarzy ot co.Co do Smudy to przekonał mnie do siebie tymi realcjami o których już wspominałam.

   Usuń
 3. Taa, wyniku komentować nie będę...

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza połowa jakaś taka chaotyczna- jak nie słupek to poprzeczka albo piłka bokiem szła... A druga... szkoda słów :(((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie wiem czy Wy pamiętacie że w Euro 2008 nasi o piłkę się przewracali czyli coś jest lepiej.

   Usuń