środa, 28 sierpnia 2013

Alyce M. Sorokie " Zdrowy układ pokarmowy"


 Autor : Alyce M. Sorokie
  Tytuł : " Zdrowy układ pokarmowy. Jak skutecznie zwalczać dolegliwości żołądkowe i jelitowe"
Tytuł oryginału : " Gut wisdom. Understanding and Improving your Digestive Health"
  Przełożył : dr.n.med. Piotr Kostrzewski
Wydawnictwo :  Klub dla Ciebie
  Miejsce i rok wydania: Warszawa 2009
       
                           
     

     Świetnie napisana książka o bardzo ważnych sprawach, którym na co dzień nie poświęcamy zbyt wiele czasu. Bo przyznajmy że kwestiom trawienia i wydalania poświęcamy góra kilka minut i to tych spędzonych w toalecie. Poza tym zajmujemy się ewentualnie naszymi "wnętrzami" kiedy coś nam dolega a i to kończy się zwykle na przyjęciu odpowiedniej kapsułki i zaczyna ponownie w chwili gdy kapsułka potrzebna jest znowu.
    Nasze kochane jelita zostały niejako wyręczone przez autorkę książki , wszak nie potrafią pisać a tego co starają nam się mówić poprzez przeróżne dolegliwości zwyczajnie nie słuchamy. W książce znajdziemy opis działania układu pokarmowego , który możemy sobie porównać z naszym a gdy już się zaniepokoimy że coś jest nie tak i zanim zaczniemy poważnie się martwić kolejna strona przyniesie rozwiązanie naszych problemów. Jakie? W jaki sposób uzdrowić nasze wnętrze zarówno w pojęciu fizycznym jak i w pojęciu duchowym? Na te pytanie wyczerpująco odpowie nam poprzez autorkę nasze jelito.
    I nie żartuję jest cała masa listów od jelita do jego właściciela, Alice M. Sorokie jest tylko narzędziem w jego rękach. Czytajmy, uczmy się , stosujmy i zdrowiejmy.

    Ta książka wyjątkowo nie bierze udziału w "Podaj dalej" ze względu na to że jest już komuś obiecana na stałe zatem trudno byłoby teraz tej osobie powiedzieć "Jak przeczytasz wyślij dalej".
     

                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz