poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Liebster Blog Award


   Nominowana zostałam już daaaawno ( !) aż wstyd przyznać, dziś dopiero jednak ze spokojem mogę podziękować Basi piszącej wspaniałe wiersze, malującej cudne obrazy ,mającej podobne do moich priorytety ( tak myślę) niejednokrotnie swoimi wpisami wywołującej uśmiech na mojej twarzy i co ważniejsze w duszy z powodów głównie sentymentalnych. Basiu bardzo dziękuję zarówno za nagrodę jak i za to jesteś, piszesz . Twój blog to balsam na moją duszę :-)
   
         

 
   Liebster Blog Award - nominacja ta pozwala blogerom o mniejszej ilości obserwatorów wybić się i rozpowszechnić w sferze blogowego świata , a ponadto jest to uznanie "za dobrze wykonaną pracę" czyli za całokształt bloga.
  
  Zasady :
    Należy odpowiedzieć na 11 pytań od osoby, która nominowała Cię do nagrody. Następnie nominuj 11 osób ( powiadom ich o tym) oraz zadaj im kolejne 11 pytań. Nie wolno nominować ponownie do nagrody osoby, która nominowała Ciebie.

  Pytania otrzymane od Basi :
  1.Co cenisz najbardziej u osób, które poznajesz?
  2.Czy zdarzyło ci się napisać wiersz?
  3.Jakie prezenty lubisz otrzymywać?
  4.Jak reagujesz na złośliwości innych?
  5.Co robisz gdy jest ci smutno?
  6.Czy umiesz dochować tajemnicy?
  7.Czy potrafisz mówić o swoich uczuciach?
  8.Jakie wydarzenie ze swojego życia wspominasz najcieplej?
  9.Czy szybko wybaczasz krzywdy?
 10.O czym marzysz w tej chwili?
 11.Co ci się podoba w blogach na ,które zaglądasz?

 Moje odpowiedzi :

  ad.1. Szczerość.
  ad.2. Pewnie że tak ( mowy nie ma o prezentacji)
  ad.3. Może to dziwne ale wystarczy mi że ktoś pamięta i złoży np. życzenia. Prezent jest nieistotny. Poza jednym wyjątkiem prace plastyczne moich dzieci. Te uwielbiam otrzymywać i mam ich całą ścianę na korytarzu i w kuchni, powoli zajmują też drzwiczki szafek.
  ad.4. Jest mi piekielnie smutno.
  ad.5. Czytam.
  ad.6.To pytanie do tych , którzy tajemnice mi powierzają.
  ad.7. Nie.
  ad.8. Nie jedno wydarzenie, bo byłoby trudno. Jest to pewien okres życia czyli ładnych parę lat kiedy mieszkałam u mojej babci.
  ad.9. Nie.
ad.10. Żeby  nie było głodu i wojen na całym świecie, czyli coś o czym marzę zawsze.
ad.11. Najróżniejsze rzeczy, czasem podobny światopogląd, czasem całkowicie przeciwny. Nie wiem jak to wytłumaczyć, po prostu blogi ,których czytaniu oddaje się z dziką rozkoszą zazwyczaj mają w sobie to "coś" .

    Pozwolę sobie wyłamać się z tradycji, nie nominuję nikogo gdyż po pierwsze zwyczajnie nie wiem kto już nominowany był a kto nie,po drugie co ważniejsze na nagrodę " za dobrze wykonaną pracę" zasługuje znacznie więcej blogerów niż wymagana 11 i czułabym że postępuję niesprawiedliwie wobec pozostałych osób.

   Basiu jeszcze raz dziękuję !!!

2 komentarze:

  1. Moja Droga, bardzo Ci dziękuję za ciepłe słowa i za to, że chcesz mnie czytać i za to, że nie ma dla Ciebie" złych autorów"!
    Skoro choć jedna osoba czyta z zainteresowaniem, to warto prowadzić bloga. Serdecznie Cię pozdrawiam czytając w tej chwili " A jeśli ciernie" V.C. Andrews.

    OdpowiedzUsuń